Thursday , 22 February 2018

Pas fejesës, vajza e Milaim Zekës i tregon Seldit se çfarë ka humbur (Pamje)


Ish e fejuara e këngëtarit të njohur Seldi, sot si rrallë herë më parë ka treguar linjat e saj të trupit mjaft te nxehte që ka por jo vetem kaq vajza e milaim zekes dafina zeka ka qen shum ekperent ndaj seldit.. Duket sikur Dafina Zeka, vajza e deputetit Milaim Zeka me këtë pozë aq joshëse don ti tregojë Seldit së çfarë ka humbur.Më poshtë klikoni ne reklam shikojeni fotografinë dhe vlerësojeni edhe vetë:.KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: