Wednesday , 24 January 2018

Blero me Afronen dhe Taren janë në Suedi, por shpërthen Teuta në emision live, “Tara është e imja, Un dhe Adonisi së bashku me Taren do të….

Ndarja e Teutës me Bleron po vazhdon ende të komentohet në rrjetet sociale. Nga martesa me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, këngëtari Blero ka një vajzë Tarën, e cila tashmë është e njohur në mediat shqiptare. Prindërit e Bleros jetojnë në Suedi, ndërsa ai ka udhëtuar bashkë me Tarën dhe …

Artikulli i plotë »

Burri zgjohet pas një dehje të rëndë, por pëson një shokim të rëndë nga gruaja e tij

“Ishte mbrëmja jonë e fundit në Bangkok dhe Cenek u deh shumë keq dhe ra në gjumë. Unë isha e mërzitur, kështu që shkova në Rrugën Khaosan para hotelit tonë dhe aty kishte shumë transeksualë. Pikërisht në atë moment më lindi ideja”, – shkruhet në përshkrimin e videos.Në klip, transeksualët …

Artikulli i plotë »

LAJM FANTASTIK: Bëni gati valixhen! Ambasada Gjermane jep lajmin e mirë për punëkërkuesit

Nëse keni dëshir të udhëtoni dhe të punoni në Gjermani? Sot ju njohim me një mundësi të artë që duhet t’a shfrytëzoni. “Ky program zbatohet prej Agjencisë Federale të Punësimit në Gjermani. Duke qënë se punësimi në fjalë është sezonal, maksimumi i qëndrimit dhe kontratës është 90 ditë dhe nuk …

Artikulli i plotë »

Bleona Qereti eja me pallo edhe mua’ i komenton burrit te Angelës, ja si reagon Angela Martini!!!

Angela Martini dhe Dragos Savulescu kurorëzuan në një ceremoni të çmendur martesore lidhjen e tyre disa vjeçare. Në këtë ceremoni ishte e pranishme dhe mikja e Angelës, Bleona Qereti.Bleona është një nga personat e afërt të çiftit pasi ajo ishte pikërisht dëshmitare e ceremonisë.Dargos ka publikuar një foto në instagram …

Artikulli i plotë »