Wednesday , 24 January 2018

Me siguri ju ka shpëtuar! Kjo gafë e Luanës do t’ju shkrijë së qeshuri! [VIDEO]

Emisioni i ri i Luanës “Shiko kush Luan” korri sukses të jashtëzakonshëm të shtunën të shkuar dhe kthehet sërish në ekranin e “Top Channel” ditën e nesërme. Ajo tërhoqi vëmendjen e shumë dashamirësve të televizionit por ashtu edhe në rrjetet sociale, mirëpo me siguri ju ka shpëtuar kjo gafë e …

Artikulli i plotë »

GBMC tha se Noizy i kishte borxh, këngëtarja i del në mbrojtje: Kur ai nisi muzikën, ti nuk..

GBMC nuk është një emër i panjohur në muzikën shqiptare. Përveçse ka realizuar disa këngë, bashkëpunime apo pjesëmarrje në festivale, ai njihet edhe për bashkëpunimin në albumin e parë të Noizyt. GBMC së fundmi ishte i ftuar në emisionin “Zonë e lirë” ku ndër të tjera u prezantua edhe si …

Artikulli i plotë »

Maqedoni, paralajmërohen protesta kundër vendimit gjyqësor për ‘Grupin e Kumanovës’ (Foto)

Disa organizata joqeveritare shqiptare në Maqedoni kanë paralajmruar protestë para Gjykatës Themelore Shkupi 1, për të shprehur pakënaqësinë në lidhje me aktvendimin e shqiptuar ndaj “Grupit të Kumanovës”, përcjell Telegrafi Maqedoni. “Disa organizata joqeveritare me nismë qytetare organizojmë protestë kundër dënimit kapital që Gjyqi i Shkupit 1 ua shqiptoi të …

Artikulli i plotë »