Wednesday , 24 January 2018

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si në filma! (Video)

Shikoni si Policia serbe arreston Shqiptarin mafioz, Pamje si ne filma.Në Pragë dhe Novi Sad, anëtarët e një grupi të krimit të organizuar të dyshuar për trafikim të kokainës u arrestuan, nga policia serbe.Përveç kokainës, policia konfiskoi përkohësisht rreth 110,000 euro, Porsche Panamera më të shtrenjtën, Audi A-8, Mercedes dhe …

Artikulli i plotë »

Futbollistja e kombëtares shqiptare po i çmend të gjithë me bukurinë e saj (Video)

Të jesh futbolliste nuk shihet si një profesion shumë i mirë në Shqipëri, teksa paragjykimet janë të shumta. Gjithsesi me kalimin e viteve gjërat kanë ndryshuar, teksa janë krijuar shumë klube futbollit, madje organizohet edhe një kampionat ashtu si edhe meshkujt.Njëra prej tyre përveç se di të luajë me topin …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Ditë Zie për Kosovën, Shumë të lënduar dhe 5 të vdekur Shkaku Reshjet e mëdha të Borës (Pamje)

Ne nje aksident rrugore para pak minutash kane humbur jeten 5 persona,per tyre shumica te gjinis femrore,Aksidente tragjike pati ne rajonin e Freizajit dhe Dukagjinit. E gjith kjo erdhi nga Reshjet e Medha te Debores qe kapluan sod gjith teritorin e Kosoves:Ja dhe video e polote e aksidentit shtype reklamen …

Artikulli i plotë »

E Pranon Ramush Haradinaj: Unë nuk jam mysliman, hoxhallarët i kisha rreh shuplaka gojës

Në një video që po bën xhiron nëpër rrjete sociale, ish-Kryeministri i vendit dhe pretendenti më i zellshëm për ta marrë ketë detyrë, në mënyrë të relaksuar dhe me nga pak humor u shpjegon një takim ndërkombëtarësh se cila është përkatësia e tij.“Me gjenerata familja ime kemi qenë shqiptar katolik. …

Artikulli i plotë »

Plas skandali në diskotekë, vajzat zhvishen në këmbim të alkoolit dhe dalin nga vetja… (Video)

Pamjet e filmuara në një diskotekë në Argjentinë i kanë habitur të gjithë përdoruesit në rrjetet sociale, duke hapur polemika gjithashtu dhe në mediat vendase. Disa vajza kanë dalë nga vetja pasi janë zhveshur në këmbim të alkoolit dhe kanë dhuruar shfaqje për të pranishmit. Në videon e postuar në …

Artikulli i plotë »