Wednesday , 24 January 2018

Befason Adelina Ismaili:: Tregon se si disa pronar të diskotekave në Zvicër e detyruan tju ulet në prehër dhe të bëj…

Këngëtarja Adelina Ismaili për shumë vite ishte një prej këngëtarëve me aktive të estradës me muzikat dhe hitet e saj. Adelina në një intervist ka rrëfyer për jetën e saj ku dhe tregoi disa probleme që ka pasur në të kaluarën deri sa ka arritur në këtë vend ku është …

Artikulli i plotë »

15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak dhe i tregon të gjitha, kujdes djema!

Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak dhe i tregon të gjitha, kujdes djema!Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend fantazisë. 15 fotot e çmendura ku ‘Kallashi’ shihet krejt cullak …

Artikulli i plotë »

Kur Ka Qenë Hera E Fundit Që Ke Kryer Marrëdhënie Me Një Mashkull, Diellza Kolgeci Befason Me Përgjigjen e saj… (Video)

shte zgjedhur vajza më e bukur në Kosov në vitin 1996, kur ishte një vajzë e re dhe plot jetë. Ajo e tillë ka mbetur edhe tani, dhe që atëherë asnjëherë nuk është larguar nga jeta publike dhe të qenit pjesë e shoubizit shqiptar. Ndonëse shumë kush mund të ketë …

Artikulli i plotë »