Thursday , 22 February 2018

Plas skandali në diskotekë, vajzat zhvishen në këmbim të alkoolit dhe dalin nga vetja… (Video)

Pamjet e filmuara në një diskotekë në Argjentinë i kanë habitur të gjithë përdoruesit në rrjetet sociale, duke hapur polemika gjithashtu dhe në mediat vendase. Disa vajza kanë dalë nga vetja pasi janë zhveshur në këmbim të alkoolit dhe kanë dhuruar shfaqje për të pranishmit. Në videon e postuar në …

Artikulli i plotë »

Jam Besa 23 vjeçe, e dua nje djal qe i ploteson keto tri kushte – Më shkruani ne Viber ose Whatsapp, ja numri im…..

Përshëndetje Shqiperiaemadhe, anonim!Jam një vajzë 23 vjeçare kam të mbaruar vetëm fakultetin e drejtësisë, aktualisht punoj në një kompani private si menaxhere e një restauranti.Jam e interesuar ta gjej një djalë i cili është serioz dhe poashtu i njeti djal që ka para dhe që është i bukur…NESE NUK JU …

Artikulli i plotë »

Fillon operacioni ushtarak në Afrin: Trupat e Ushtrisë së Lirë Siriane kalojnë në zonat e okupuara

Avionët luftarakë të TSK-së kanë goditur pikat e vëzhgimit dhe një numër të madh të objektivave të organizatës terroriste PYD/PKK në veri të Sirisë, në Afrin KİLİS/IDLIB (AA) – Një pjesë e trupave të Ushtrisë së Lirë Siriane (ULS) kanë filluar që të hyjë në zonat e okupuara nga organizata …

Artikulli i plotë »

Stresi ofendon rëndë Flor Mumajesin: Edhe qeni është më besnik se ti (FOTO LAJM)

Të gjithë e kujtojnë sherrin banal mes Stines dhe Flori Mumajesit në prapaskenë për shkak të pikëve në Kënga Magjike. …Nëpër portale qarkulloi edhe lajmi se Stresi kishte ndërhyrë në konflikt për shkak të marrëdhënies së mirë më kantautorin, Florin.Por, ky i fundit postoi ditën e djeshme këngën e re …

Artikulli i plotë »

E Papritur: Roza Lati e pyet në emision live Ardit Gjebrean, ‘A të del koha për të bërë marredhenie?? Arditi befason gjithë publikun me përgjigjen e tij

E Papritur: Roza Lati e pyet në emision live Ardit Gjebrean, ‘A të del koha për të bërë marredhenie?? Arditi befason gjithë publikun me përgjigjen e tij…..Ardit Gjebrea ishte i ftuari i parë i emisionit “Why not”, ku në një intervistë me Roza Latin, Arditi u tregua shumë i shpenguar …

Artikulli i plotë »

E FUNDIT / Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë (VIDEO)

LAJMI FUNDIT: Ja sa Shqiptarë ishin në Aeroplanin që u rrëzua sot në Maribor të Slovenisë…Mësohet se një aeroplan i nisur sod ora 10.15 nga Aeroporti i Basel/Mulhouse është rrëzuar. Aeroplani është dashur te mberrij ne ora 12.10 në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, Tiranë. Por Aeroplani është goditur shumë keq …

Artikulli i plotë »