Wednesday , 24 January 2018

Paralajmërimi i njeriut që i ka qëlluar të gjitha: 2018 do të jetë një ferr

Parashikuesi britanik Craig Hamilton-Parker, i cili me sukses parashikoi fitoren e Tramp dhe Brexit’in, ka paralajmëruar disa ngjarje shqetësuese që, siç pretendon ai, do të ndodhin në botë vitin e ardhshëm.Viti i ardhshëm do të jetë plot me trazira dramatike politike dhe kriza ekologjike që do të shkaktojnë kushte të …

Artikulli i plotë »

U mori burrat, gratë rrahin¨keq dashnoren e paturp në mes të qytetit (Video)

Këto pamje të tmerrshme që kanë pushtuar rrjetet sociale ditët e sotme, tregojnë një grup grash që dhunojnë një vajzë.Arsyeja e këtij akti, mendohet të jetë fakti se vajza ishte dashnorja e burrave të tyre. Ndërkohë që kërkonte ndihmë nga kalimtarët, gratë nuk pyesnin për të edhe pse ishte shtatzënë.Madje …

Artikulli i plotë »

Po vjen! I papërmbajtshëm! Cikloni bombë do përfshijë brenda orësh vendin e mijëra shqiptarëve

I njohur si cikloni bombë, stuhia e fuqishme është përshkruar nga meteorologët si uragani dimëror dhe pritet të godasë verilindjen e SHBA këtë javë, duke sjellë erëra shkatërruese në rajonin e prekur prej disa ditësh nga një i ftohtë vdekjeprurës. Qyteti i Nju Jorkut po përjeton temperatura të ulëta rekord …

Artikulli i plotë »

Ekskluzive : Kallashi thotë që s’ka të brendshme, Iva Aliko i fut duart dhe…(18+VIDEO)

“Zonë e Lirë” sonte me “pullë të kuqe”. Moderatori Arian Çani ka vendosur të “çmendë” publikun mbrëmjen e sotme pasi ka ftuar dy femrat e shoëbiz-it shqiptar të cilat gjithmonë provokojnë me fotot, videot apo deklaratat e tyre. Sikur të mos mjaftonte Iva Aliko me transparencën e saj në kulm …

Artikulli i plotë »