Wednesday , 24 January 2018

Hakmerret në emision Afërdita Dreshaj: Ajo thot se I dashuri i ri me cmonton, ndersa Shpat Kasapi nuk më bënte asgjë, ai as që di të….

Afërdita Dreshaj ishë e fejuara e Shpat Kasapit, ka hedhur akuza te renda drejt ti. Ai nuk ishte i duhuri për mua, unë dëshiroja një mashkull të fortë. Ajo thot se tani i dashuri i ri më bën mua shumë të lumtur, së bashku kalojm momente shumë të bukura. Ndërsa …

Artikulli i plotë »

Një serb tenton ta vras një ushtar të UÇK-së, por i ndodhi “e papritura” (Pamje)

Në qershor të vitit 1999, në qendër të Prishtinës kishte ndodhur një incindet i jashtëzakoshem ku tre serbë donin ta vrsinin një shqiptar, pjestar UÇK-së.Një serb vazhdonte të qëllonte me pistoletë nga dritarja e ndërteseës në drejtim të shqiptarit i cili ishte fshehur pas makinës së tij. Një tjetër serb …

Artikulli i plotë »

LAJMI FUNDIT: Avioni dhe helikopteri përplasen në ajër, raportohet se ka edhe të vdekur! (Pamje)

Ka ndodhur një ngjarje tragjike pasditen e sotme pasi gjatë fluturimit një avion dhe helikopter janë përplasur, duke shkaktuar dhjetëra viktima, ku raportohet se midis tyre kishte edhe shqiptarë. Kanë qenë banorët e zonës kanë dëgjuar zhurma të tmerrshme dhe kanë dalë menjëherë të shqetësuar. Copëzat e mjeteve kanë rënë …

Artikulli i plotë »

Gara për të pasmet më seksi…Luana, Ilda, Rasheli apo Aurela Hoxha..Por ndodh dicka e pazakonte kengtari ia prek Rashelit ajo… (Video)

Emisioni “Shiko Kush Luan” është bërë tashmë një emision shumë i dashur për publikun, i cili me shumë ëndje ndjeket çdo të shtune mbrëma, shkruan ORAinfo.Çdo javë ka mysafirë të ndryshëm të cilën krijojnë atmosferë mjaftë të mirë.E këtë javë ishte një emision i veçantë pasi që kishtë të ftuara …

Artikulli i plotë »

E Pabesueshme: Rrëfen Gruaja nga Kukësi, Pas 4 vitesh martesë, burri mbrëmë më kërkoi të bëja diçka që nuk mund ta….

Një grua në prag divorci, e ka ndarë dhimbjen dhe tronditjen në një letër prekëse. Kjo është historia e rrëfyer. “Mirëmbrëma të gjithëve! Pas 4 vitesh martesë burri më tha mbrëmë se dëshiron të ndahet me mua. E pranoj, që kemi pasur disa probleme dhe keqkuptime gjatë këtyre viteve, por …

Artikulli i plotë »