Saturday , 25 November 2017

Prekëse: Gruaja e sëmurë me kancer shfrytëzon momentet e fundit të jetës – përshëndetet me të birin me sindromën Down (Foto/Video)

Një grua e sëmurë rëndë është përballur me një situatë shumë të pakëndshme – ajo është përqafuar dhe përshëndetur për herë të fundit me birin e saj me sindromën Down.29-vjeçares Sammi Fox i kanë mbetur edhe pak ditë jetë, pasi u diagnostifikua me kancer…shtype reklamen per te shikuar videon dhe …

Artikulli i plotë »

Shikojeni se çka i bëri një qytetar Ramiz Lladrovcit dhe Shefaqet Krasniqit (Video)

Deklarata e kandidatit të PDK-së, Ramiz Lladrovcit, dhënë ditë më parë një emision televiziv, po bën xhiro në rrjetet sociale. Një qytetar ka bërë një bashkim të dy videove të Ramiz Lladrovcit dhe Shefaqet Krasniqit, ku ata shihen derisa dhëjnë deklarata…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: ‘Tronditet’ Shqipëria, Sapo ndodhi, Atentat me armë, plagoset…(VIDEO)

Sipas informacioneve të para nga burimet policore,një person ka mbetur i plagosur dhe se ai është punonjës i Policisë Bashkiake të Shijakut. I plagosuri është identifikuar si Shpend Rama, 40-vjeç. Ai ka marrë një plumb në gjymtyrët e poshtëm dhe është shtruar në spital,ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën, Ngjarjen …

Artikulli i plotë »

LAJMI I FUNDIT: Vritet tek shtëpia e saj gazetarja e cila ia publikoj skandalet politikanëve të vendit, ia hedhën bombën në veturë

“Mashtrues e kriminelë kudo ku hidhni sytë, situata është dëshpëruese”. Ky ishte shënimi i fundit që gazetarja malteze Daphne Caruana Galicia, bëri në blogun e saj vetëm gjysmë ore para se të gjente vdekjen nga shpërthimi i një bombe që ia kishin vënë në makinë.shiko videon e plote duke klikuar …

Artikulli i plotë »