Thursday , 22 February 2018

Bombardon Kallashi, Publikon foto të reja, por sidomos kjo foto do ju ‘çmend’

Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend fantazisë.Kallashi ose Donjeta Kosumi valltarja seksi e klubeve të natës di të provokojë.Ajo ka postuar fotografi nudo, ose pjesërisht nudo duke i lënë pak vend …

Artikulli i plotë »

URIME! Lajm i madh vjen nga Angela Merkel për gjithë Shqiptarët (Pamje)

Qytetarët e Shqipërisë, Kosovës, Maqedonisë, Kosoves, Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës nga 1 janari 2018 do të munden të punojnë legalisht në Gjermani vetëm me dokumente të shteteve të tyre, respektivisht pa pasur pasaportë të BE-së, ky informacion është për hapur në rrjetet sociale,ku thuhet se qytetarët do të mund të …

Artikulli i plotë »