Wednesday , 24 January 2018

Shokuese : Këngëtares Greta Koci I Del Zogu Në Vallëzim, Ngrihet Publiku Në Këmbë Kur… (Video)

Greta Koçi është ndër këngëtaret më in shqiptare e cila komentohet për çdo paraqitje të saj, shkruan Gazeta Blic.Ajo është aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të shumta, madje të pakta janë rastet kur ajo nuk ekspozohet dhe nuk vë në pah linjat trupore.Disa nga imazhet i ka …

Artikulli i plotë »

Trondit shkodrania: Po pres fëmijën e dytë, por burri ma “dridhte” me një plakë të shëmtuar kam.. (Video)

Një grua ka zbuluar se i shoqi e tradhëton. Ajo thotë se është shtatzënë dhe e gjithë kjo situatë i shkatërroi familjen dhe jetën. Kjo është historia e rrëfyer për “ShkodraNews”. “Mirëmëngjes. Kam dy javë që kam festuar 29-vjetorin. Jetoj në Shkodër bashkë me burrin, djalin 2 vjeç dhe jam …

Artikulli i plotë »

Fëmija hap vezën prej çokollate, ajo çfarë gjen brenda shokon familjen e tij / Video

Një fëmijë i pasionuar pas vezëve prej çokollate, lodrat e të cilave i bënte koleksion, ka gjetur një “dhuratë” të pazakontë në paketimin e ëmbëlsirës së preferuar.Siç raporton britanikja “Metro”, fëmija 5-vjeçar ka hapur paketimin plastik të dhuratës dhe ka gjetur një qese me drogë, të llojit metamfetaminë kristal.Fatmirësisht, në …

Artikulli i plotë »