Wednesday , 24 January 2018

Plas sherri : Bleona Qereti eja me pallo edhe mua’ i komenton burrit te Angelës, ja si reagon Angela Martini!!!

Angela Martini dhe Dragos Savulescu kurorëzuan në një ceremoni të çmendur martesore lidhjen e tyre disa vjeçare. Në këtë ceremoni ishte e pranishme dhe mikja e Angelës, Bleona Qereti.Bleona është një nga personat e afërt të çiftit pasi ajo ishte pikërisht dëshmitare e ceremonisë.Dargos ka publikuar një foto në instagram …

Artikulli i plotë »

Plas rrjeti i publikoet video duke u palluar Gjyste Vulaj me burrin e saj, ja kush e publikoi (FOTO/VIDEO)

Plas rrjeti i publikoet video duke u palluar Gjyste Vulaj me burrin e saj, ja kush e publikoi….Kengetarja Gjyste Vulaj eshte gjithome ne qender te vemenjdes ne mediat shqiptare pershkak te bukuris dhe skenave te saj provokuese. Nje video qe eshte publikuar para disa oresh ka bere buje te madhe, …

Artikulli i plotë »