Thursday , 22 February 2018

Adelina Tahiri edhe Biznismeni maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…(Pamje)

Opsss / Adelina Tahiri edhe i fejuari maqedonas, a jeni gati ti shikoni videot e tyre bombastike sapo u publikuan nga ish i dashuri Adelines…Adelina Tahiri më në fund u shfaq në publik me të fejuarin e saj maqedonas. Këto ditë këngëtarja e njohur Adelina Tahiri po vazhdon të jetë …

Artikulli i plotë »

Dhendrri ndalon dasmen / zemra ime i perket dikujt tjeter .Deklarata e papritur i perloti te gjithe

Stina e verës padyshim mund të quhet edhe si ‘stinë e dasmave’. Ahengjet familjare në trevat kudo që ka shqiptarë zakonisht përzgjedhen të bëhen në këtë stinë për arsye të shumta.Një prej kryesorëve është se mërgimtarët kthehen për pushime në vendlindjet e tyre dhe më pas në dasma takohen me …

Artikulli i plotë »