Sunday , 25 February 2018

Njoftim për të gjithë: Rrëzik! Kjo gjë po ndodh tani në Prishtinë…

Para pak minutash Prishtina është mbuluar sërish nga bora.Edhe pse bora që ra dje u shkri me shpejtësi nga të reshurat e temperaturat e larta, kryeqyteti u vesh me ngjyrën e bardhë sërish në orët e pasdites së sotme.Meteorologët kanë parashikuar ndalje të të reshurave që nga nesër, derisa temperaturat do të jenë më të ulëta në javën që vjen. Është parashikuar ulje e temperaturave deri në -9 gradë Celsius. Per me shum kliko ne reklam
dhe shiko videon si bejn aksident te tmerrshem disa makina: