Thursday , 22 February 2018

Ngjarje tragjike Kujtimi e vret gruan e tij vetem pse ajo e…


Foto ilustruese
Mediat italiane raportojnë detaje të reja nga vrasja e ndodhur mesditën e sotme, kur një shqiptar vrau me thikë ish-bashkëshorten e tij rumune.
Sipas “Torino Today”, 48-vjeçarja Elena Seprodi u vra për çështje ekonomike dhe për xhelozi në banesën e saj në Casale Monferrato, pas një sherri me ish-bashkëshortin e saj shqiptar, 49-vjeçarin Kujtim Hasanaj.
E pikërisht çështje që kanë të bëjnë me paratë dhe një tradhëti e së shkuarës është bërë shkak për këtë konflikt që përfundoi sot në tragjedi..shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:
Share