Friday , 23 February 2018

Ngjarje e rëndë në Tiranë, burri godet me tullë në kokë 3 vajza


Një ngjarje e rëndë dhe mjaft e çuditshme raportohet të ketë ndodhur para pak minutash në Tiranë pranë zonës së stadiumit “Dinamo”.
Qytetarët të pranishëm në vendngjarje raportojnë se një person ndoshta jo në gjendje të mirë mendore, ka goditur me tullë tre vajza në kokë…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: