Thursday , 22 February 2018

Ndodh edhe kjo / Rrëfimi i Sabri Zahitit: Dhëndri ma vrau vajzën 5 javë pasi e mori në Gjermani


Vetëm 5 javë pasi ka nisur jetesën në Gjermani te bashkëshorti, Arianita Zahiti nga Vushtrria është gjetur e vrarë me thikë në apartamentin ku jetonte çifti kosovar. Vrasjen e saj e ka pranuar burri i saj Avdyl Nasufi, i cili më të kryer krimin është dorëzuar tek autoritetet gjermane.
Burri 36 vjeçar dhe gruaja viktimë 27 vjeçe, të dy nga Vushtrria, ishin martuar në prill të këtij viti…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: