Thursday , 22 February 2018

Ministres i dalin të brendshmet gjatë nënshkrimit, Bleona jep një koment interesant


Kur nënshkroi për pozitën që mori si ministre la nam.
Fjala është për Maria Elena Boschi, ministrja italiane e cila kur u përkulë të nënshkruajë për pozitën e re, asaj i dolën tangat, shkruan lajmi.net
E një veshje e tillë dhe një pozim i tillë i ka pëlqyer këngëtares shqiptare Bleona Qereti.
Bleona në Instagram ka hedhur foton e ministres dhe la shkrimin ‘oh mirë, fuqia e femrës’.
Një reagim i tillë nuk është për t’u habitur nga ana Bleonës, pasi është pjesë e karakterit të saj pozimi i ngjashëm…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: