Friday , 23 February 2018

Me të brendshme ose jo, vajza seksi që zëvendësoi Rashelin, do t’ju “çmendë” me këtë video sensuale [VIDEO]


Largimi i Rashelit dhe zëvendësimi i saj me vajzën seksi Kejvina Kthella bëri shumë bujë. Pas daljes së velinës së re në emisionin “Xing me Ermalin” kanë shpërthyer komente të shumta lidhur me performancën e bukuroshes, e cila është shfaqur mjaft provokuese në kërcimin e saj, aq sa u dyshua nëse kishte veshur apo jo të brendshme. Por siç duket, Kejvinës i hynë nga njëri vesh dhe i dalin nga tjetri këto fjalë e ditën e sotme ka postuar një tjetër video shumë të nxehtë…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: