Thursday , 22 February 2018

Marina Vjollca shtatzënë? E dëshmon kjo video…


Martesa e saj bëri bujë të madhe në mediet rozë, ku u përfol vërtetë çdo detaj, shkruan Kosovarja.
Bëhet fjalë për moderatoren, e cila para pak ditësh i është rikthyer ekranit dhe publikut të cilit vërtetë se i kishte munguar.
Por kësaj here, edhe më e buzëqeshur. Është dëshmuar përmes shumë fotografive që ka një jetë të lumtur martesore me Getoar Selimin, ndërkaq në paraqitjen e saj në edicionin e parë të emisionit që kishte paralajmëruar, shihen disa shenja tjera…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: