Thursday , 22 February 2018

Lori Hoxha i habit të gjithë me veshjen e saj për Halloween


Ajo është një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe për shumë femra të tjera veshjet e saj janë inspirim. E në një ditë si kjo e “Halloween”, kurioziteti për të parë maskimin e Lori Hoxhës ashtu si shumë vip-ave të tjerë është i madh. Mirëpo siç duket, Lori nuk e ka marrë shumë seriozisht.
Ajo ka publikuar në SnapChat një foto në të cilën ka treguar veshjen e saj për Halloween. Krahas fotos së publikuar ku shfaqet e veshur më një kostum sportiv ka shkruar: “Këtë Halloween ka vendosur të vishem si vetja ime në vitin 2016,”.
Megjithatë mbetet të presim darkën për të parë nëse trashëgimtaria e Top Channel do të ketë ndërruar mendje ose jo…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: