Tuesday , 20 February 2018

LAJMI I FUNDIT: Vdes politikani i njohur shqiptar


Ndahet nga jeta në mënyrë të parakohshme ish-ministri i Energjetikës në Shqipëri, Dritan Prifti.

Dritan Prifti vuante nga një sëmundje agresive të gjakut prej një viti dhe për këtë shkak ai kishte hequr dorë dhe nga jeta publike dhe politike…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: