Sunday , 25 February 2018

LAJMI FUNDIT: Tronditet Shqiperia / Atentat me Kallashnikov në Elbasan

Të tjera detaje zbulohen për ngjarjen e ndodhur sot në Elbasan në lagjen “Emin Matraxhiu” ku u qëllua me armë zjarri nga një automjet ndaj pjesëtarëve të fisit Çapja.Shënjestra e atentatit ka qene Ardian Çapja, i cili ndodhej pranë banesës së tij kur është qëlluar nga persona ende të paidenitifikuar, por nuk është prekur nga plumbat, shkruan bw.Pasi kanë qëlluar në drejtim të Ardian Çapjas, autorët për të zhdukur çdo gjurmë dogjën mjetin në lagjen “5 Maji”. Sipas policise, ..…Klikoni ne reklamën me poshtë dhe shikoni videon ne fjalë ⬇⬇⬇