Sunday , 25 February 2018

Lajmi Fundit: Sapo ndodhi, vritet i forti i Prishtinës me 10 plumba në kokë (Kujdes Pamjet)

Lajmi Fundit: Sapo ndodhi, vritet i forti i Prishtinës me 10 plumba në kokë.Është vrarë N.R. themeluesi i një prej karteleve më të dhunshme të drogës në Prishtine. Trupi i N.R. është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një banese transmeton aktualitete. Mjeko-ligjorët bëjnë të ditur se të katër viktimat janë vrarë, Ja video e plote e vrasjes klikoni më poshtë dhe shikoeni: