Sunday , 25 February 2018

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi tronditet Zvicra, Nga kjo ngjarje një Kosovar ka vrarë… (Pamje)

Një shqiptar patriot nga Kosova por me banim të përkohshëm në Zvicër nuk ka mundur ta mbajë vetën kur e ka kuptuar se gruaja e tij me të cilën është martuar këtë vere,nuk ka qenë virgjine ashtu sic kishte menduar se ështe edhe natën e martesës pasi ka dalë gjak,por ne fakt e ka pasur të kept vaginen. Për të shikuar videon e plotë të kesaj ngjarje që tronditi zvicrrën kliko reklamen me poshtë kujdes pamjet: Ja dhe foto e gruas dhe burrit i ke tek reklamam e poshte shtype: