Monday , 19 February 2018

LAJMI FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet Tirana vdes gruaja e…


Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme, ku ka rënë nga kati i dytë i banesës, 45 vjeçarja A.R e cila ka gjetur vdekjen në spital. Nga veprimet hetimore rezultoi se, vuante nga skleroza dhe kryente veprime të pakontrolluara. Dyshimet paraprake janë se e ndjera është hedhur nga lartësia, në gjendje të rënduar psikologjike, A.R është gruaja e bossit shqipetar qe e njohin e gjithe shqipëria, Ja kush është, Shtypni poshte reklamen dhe ju hapen fotot: