Thursday , 22 February 2018

LAJMI FUNDIT / Sapo ndodhi tronditet Kosova bie nga kati i 7-të, vdes 20 vjeçari


Fotografia ilustruese
Sot rreth orës 11:30 në rrugën “Zenun Beqa” në Ferizaj ka humbur jetën një person i moshës 20 vjeçare. Viktima, në rrethana ende të panjohura ka rënë nga kati i një ndërtese, saktësisht nga kati i 7-të.
“Më pas mjeku ka konstatuar vdekjen e tij, ndërsa policia po kryen hetimet”, tha për Express, zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.Trupi i viktimës është dërguar për obduksion…..shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: