Thursday , 22 February 2018

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi ne Prishtine,vritet me 5 plumba i forti i tiranes së bashku me dy shokë (Video)


Është vrarë N.R. themeluesi i një prej karteleve më të dhunshme të drogës në Prishtine
Trupi i N.R. është gjetur së bashku me trupat e tre të tjerëve në një banese transmeton cudiralife..
Mjeko-ligjorët bëjnë të ditur se të katër viktimat janë vrarë…. per te shikuar videon kliko ne reklam nese je i dobet mos e shiko sepse…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: