Sunday , 25 February 2018

LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi kjo ngjarje tragjike, vritet me 8 plumba (Kujdes Pamjet)

Sapo ndodhi kjo tragjedi e madhe ku Ahmeti është vrarë me 8 plumba. Ai ishte duke shëtitur në qytet kur dy persona që përshkruhet se ishin me jakne të zeza i janë afruar dhe e kan vrarë me 6 plumba. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:45 Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe përmes kamerave po mundohen ti zbulojnë të dyshuarit, ja ju sjellim edhe videon që e kan kapur kamerat kur vritet Ahmeti, shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet kjo video e tmershme: