Thursday , 22 February 2018

LAJMI FUNDIT: R.I.P Stresi u prefsh ne Paqe djalosh


Në rrjetin social Instagram,arkimed lushaj është bombarduar me komente nga ndjekësit e tij,por edhe nga fansat e Arkimed Lushaj dhe grupit te stresit.Komentet më të shumta janë me shkrimin “R.I.P Stresi” (E prehsh në paqe).Të shumta kanë qenë edhe komentet që e mbronin – fansat e tij,ku në disa raste fansat e rivalëve edhe ofendonin njëri tjetrin,shkruan Gazeta.Shikoni komentet në fotografinë e fundit që Stresi e ka postuar në Instagram: Duke klikuar ne reklam ju hapen fotot dhe video ku mund ta shihni te ndjerin .