Tuesday , 20 February 2018

Lajmi Fundit: Harroni vrasjen e Oliver Ivanoviqit Sapo ndodhi,Tronditet Kosova (Pamje)

Një Porsche 911 Turbo S, veturë sportive u nda në dy pjesë duke u shndërruar në një grumbull hekurash dje gjatë një aksidenti në qendër të kryeqytetit rus,Moskë.
Sipas televizionit rus,RT,dy të rinj vdiqën në aksident njeri prej tyre ishte nga kosova djali i Hamdi Tushes,pasi shoferi humbi kontrollin e automjetit luksoz në një rrugë të lagur nga shiu,pasi po voziste me një shpejtësi prej më shumë se 150 km/h.Per me shume shtypeni reklamen dhe shikoni aksidentin kujdes pamjet:Ja videoe tmerrshme e aksidentit kliko reklamen dhe shikoje kujdes pamjet: