Sunday , 25 February 2018

LAJMI FUNDIT: Ditë Zie për Kosovën, Shumë të lënduar dhe 5 të vdekur Shkaku Reshjet e mëdha të Borës (Pamje)

Ne nje aksident rrugore para pak minutash kane humbur jeten 5 persona,per tyre shumica te gjinis femrore,Aksidente tragjike pati ne rajonin e Freizajit dhe Dukagjinit. E gjith kjo erdhi nga Reshjet e Medha te Debores qe kapluan sod gjith teritorin e Kosoves:Ja dhe video e polote e aksidentit shtype reklamen kujdes pamjet: