Thursday , 22 February 2018

LAJM I VITIT: Rriten pagat në Kosovë, ja sa do të jetë nga tani…


Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot gjatë një tubimi zgjedhor, ka paralajmëruar per rritjen e pagave ne kosov, kreu i Ekzekutivit dhe i Aleancës, po ashtu, ka siguruar se nuk do të ketë problem me pagesat e veteranëve të luftës. “Do ta rrisim buxhetin dhe do t’i rrisim pagat për shërbyesve civilë”. Ky po qe eshte nje lajm fantastik, Ja sa do te jene rrogat, Shtypni poshte reklamen dhe ju hapen detajet e plota: