Thursday , 22 February 2018

Ky është reagimin e Ceces kur e kuptoj se burri i saj Arkani është gjallë (Video)


Pasi mediat në Serbi kishin publikuar fotografinë e Arkanit ku ishte fotografuar te varri i vet, Ceca – ish bashkëshortja e tij, ka thënë për mediat serbe se është tronditur kur ka parë fotografinë.
Svetlana Raznatovic – Ceca, për lajmin se burri i saj Zeljko Raznatovic – Arkan është gjallë, ka thënë se është tronditur e gjithë familja kur e pa një lajm të tillë, shkruan SrbijaDanas.Ndiqni pamjet më poshtë:…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: