Thursday , 22 February 2018

Kur gruaja bëhet 150 kg, burri e tradhton’, reagon më në fund Elvis Naçi: Se tradhtoj gruan por…


Për të sqaruar pozicionin e tij lidhur me debatin e javës që shkoi, i cili u ndez nga një shkëndijë që doli nga xhamia, Imam Elvis Naçi ishte sot i ftuar në “Pasdite në Top Channel” me Jonida Shehun. E pati paksa të vështirë të sqaronte pozicionin e tij të keqkuptuar ose të nxjerrë nga konteksti, siç u shpreh ai, lidhur me kujdesin që duhet të tregojë gruaja, në mënyrë që burri të mos e tradhtojë….shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: