Thursday , 22 February 2018

Kosovë, plagoset me armë zjarri kjo figurë e rëndësishme e vendit

Kosovë, plagoset me armë zjarri kjo figurë e rëndësishme e vendit

Sonte është plagosur një zyrtar i qendrës emergjente në Prizren.
Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Prizrenit, Hazir Berisha, ka thënë për klankosova.tv se hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.I dyshuari është arrestuar dhe i është konfiskuar arma….KLIKO ME POSHTE PER VIDEON E PLOTE:shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: