Thursday , 22 February 2018

Klaudia feston ditëlindjen, të gjithë presin urimin e Albi Nakos. Shikoni si reagoi koreografi


Klaudia Pepa feston sot ditëlindjen dhe të gjtihë presin me kërshëri për të mësuar nëse e uroi edhe ish bashkëshorti, Albi Nako.
Klaudia është zgjuar e surprizuar sot me dhomën e mbushur me tollumbace dhe çanta me dhurata, por nuk e mësuam se cili ishte persoi që e surprizoi. Megjithatë nuk mungoi as Albi me urimin e tij….të veçantë. “ Edhe 75 vite të tjera t’i jetosh e lumtur, e gëzuar siç ke zemrën. Happy birthday”, shruan ai. Edhe 75 vite? E kuptuam që kaq duhen që Klaudia të bëhet 100 vjeç, por vetëm këtë vallë të ketë dashur të tregojë Albi? shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: