Thursday , 22 February 2018

Këngëtarja shqiptare sfidon Noizyn: A ka ajo më shumë para se reperi?


Nese deri tani mendonit se vetem Noizy ben nje jete luksoze e ka makina te shtrenjta,prisni te shihni edhe luksin e kengtares se hitit ”Tutu” Shkenda Dubova. Kjo e fundit duket se ashtu si Noizy ka fillua rte reklamoje pasurine e saj. Diten e djeshme Shkenda ka postuar nje video ku tregon makinat e shtrenjta qe zoteron dhe i quan ato babys…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: