Friday , 23 February 2018

Kejvina e ‘Xing’ zbulon lidhjen me ish deputetin e famshëm shqiptar


Iftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka qenë i ftuar aktori i njohur i humorit Muharrem Hoxha.
Ai ka rrëthyer detaje nga jeta e tij, mes të cilave dhe faktin që është bërë gjysh.

Pjesë e emsioinit ‘Xing’ është dhe loja ku duhet zbuluar personazhi pas fotos. Në njërën prej tyre ishte deh ish deputeti i parlamentit Eduart Ndocaj, i njohur si ‘Kaubojsi’…shtype reklamen shiko videon e plote!