Thursday , 22 February 2018

Kaq është rritur djali Majkit dhe Majlindës, ja kujt i ngjan!


Djali i reperit Majk dhe i Majlindës, Roani po shkon duket u rritur dhe po zbukurohet.

Roani i vogël që tash po jep shenja se do të bëhet bukurosh.

Në një imazh që Majlinda ka publikuar së fundmi në Instagram, Roani duket shumë i shëndetshëm dhe mjaft i mirëmbajtur.

Por si ju duket juve, kujt i ngjan me tepër vogëlushi, Majlindës apo Majkit?…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: