Thursday , 22 February 2018

Jo vetëm makina luksoze, ky është super jahti i Noizyt


Tashmë të gjithë e dinë fiksimin e reperit Noizy për makinat super luksoze dhe mjaft të shpejta.
Noizy ka treguar për fansat e tij se ka në pronësi disa makina luksoze. Por duket se pasuaria e tij nuk janë vetëm këto makina.

Në një postim të fundit ai ka treguar dhe një jaht, ku krah fotos shkruan: ‘Flas gjuhën e kampionit’ . Veç suksesit në muzikë, Noizy po shfaqet dhe si një sipërmarrës i sukseshëm, i cili ka në pronësi disa lokale…shtype reklamen shiko videon!