Thursday , 22 February 2018

Jo vetëm makina luksoze, ky është super jahti i Noizyt që kushton 5.7 milion (Pamje)


Tashmë të gjithë e dinë fiksimin e reperit Noizy për makinat super luksoze dhe mjaft të shpejta.
Noizy ka treguar për fansat e tij se ka në pronësi disa makina luksoze. Por duket se pasuaria e tij nuk janë vetëm këto makina.
Në një postim të fundit ai ka treguar dhe një jaht, ku krah fotos shkruan: ‘Flas gjuhën e kampionit’ . Veç suksesit në muzikë, Noizy po shfaqet dhe si një sipërmarrës i sukseshëm, i cili ka në pronësi disa lokale. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar asnjëherë postimet që tregojnë se ai është i mbuluar nga paratë dhe luksi e rrethon gjithandej…KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE: