Thursday , 22 February 2018

Jam 36 vjeçare nga Bosnja, kërkoj një mashkull për lidhje serioze… Ky ësht numri im, ju lutem dua djem Serioz. (VIDEO)


Nje video qe po ben namin koheve te fundit esht e nje boshnjake qe po kerkon nje mashkull serioz per lidhje serioze. per me teper ajo ka len dhe numrin e saj. Por ajo ka edhe disa kushte perveq kesaj dhe per ti mesuar kushtet e gruas nga Bosnja ju lutem ndiqeni Videon me poshtë:

për ta par Videon klikoni më poshtë:

Imam 36 godina i tražim muškarca za… A ovo je… by BosSnian_guy