Tuesday , 20 February 2018

Ish-komandanti dhe mjeku i UÇK-së: Ramush nuk je viktimë, ti shfrytëzove gjakun e vëllëzërve e të shokëve për t’u bërë i pasur

Ish-mjeku i UÇK-së, Liri Loshi ka reaguar pas vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiq, për çka ka sharë edhe kryeministrin Ramush Haradinaj që e ka lejuar atë të vije në Kosovë. Liri Loshi, i cili gjatë luftës së UCK-së ka vepruar si mjek ka hedhur akuza edhe ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe disa politikanëve e deputetëve të tjerë, për të cilët thotë se në vend që të punonin për Kosovën, e mjelin atë për t’u bërë milionerë, shkruan Veriu.info.Kliko reklamën më poshtë për shikuar videon: