Thursday , 22 February 2018

Irma e SHBA-ve, vjen edhe ne Kosove. PO rrezon gjithçka (VIDEO)

Irma e SHBA-ve, vjen edhe ne Kosove. PO rrezon gjithçka (VIDEO)

Prishtina është duke u përballur me reshje të shiut dhe erëra të forta, po rrezon gjithqka qfare i del perpara
Kjo ka bërë që një lis të rrëzohet dhe të bie mbi një veturë të parkuar në një lagje në kryeqytet, raporton albanews.ch
Fatmirësisht, nuk ka të lënduar përveç dëmit të veturës..KLIKO ME POSHTE PER VIDEON E PLOTE…
shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote:ndiqe videon poshte