Thursday , 22 February 2018

I çmendi djemtë e Big Brother, sot Ambra pozon lakuriq


Një nga banoret e “Big Brother 9” që tërhoqi më shumë vëmendjen me hyrjen në shtëpinë e famshme ishte Ambra. Bukuroshja kaçurrelse i çmendi djemtë dhe po ashtu vajzat të cilat u bënë xheloze.
Pas daljes nga “Big Brother”, Ambrën nuk e pamë shumë aktive në intervista duke hequr dorë edhe nga daljet në ekran.
Megjithatë foto e fundit e saj i ka habitur të gjithë ndjekësit pasi Ambra ka pozuar topless dhe duket shumë seksi.
“Nëse nuk jam e preferuara jote, dua ta di pse”, shkruan Ambra ndërsa ka marrë shumë komplimenta…shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam: