Tuesday , 20 February 2018

Histori erotike/ Durrsakja e vogël: Ja si bëra seks tek vagoni i trenit, ne fund e kuptova qe e kisha…

foto ilustike
Po ju tregoj një histori të shkurtër dashurie.. Jam një vajzë 23 vjeçe me flok kaçurela të zeza jam elegante, zeshkane dhe goxha joshëse. Para dy vjetësh kur isha 21 vjeç sapo isha fejuar me një djalë që jetonte në serës “ishull në Greqi” e doja në të vërtetë se ishte djalë i mirë.

Një dit vendosëm të shkonim në det për të bërë banjo dhe kur shkuam atje rastësisht takuam një kolege pune e të fejuarit e cila kishte ardhur me të vllain për të bërë banjo, sapo e pashë ndieva një tërheqje seksuale te pa imagjinueshme ishte djalë shumë seksi. Pasi bëmë pak muabet mua nuk po me duroheshe që të ngeleshim vetem, po e shikoja ne sy dhe e pash qe edhe atij i pelqeja se i ngelen sytë te gjoksi im.
Nuk kaloi as gjysem ore nga momenti qe ishim takuar dhe nuk po me durohej dot,doja ta puthja ta kafshoja dhe te beja seks pa mbarim me te por s’po gjeja momentin per tja thene.

Mirpo per fat te mir ati i mbaruan cigaret dhe tha se do te shkonte per te bler paket ne nje dyqan atje afer,dhe un i thash te fejuarit se do shkoja per te bler nje top per te luajtur,dhe shkova me nxitim ne anen tjeter te ruges ku ishin dhe disa vagona treni te braktisura nga ku nuk dukeshe vendi ku ishte i fejuara me ate gocen. Isha shum e emocjonuar per momentin.

Kur po kthehej ai djali i bera shenje me dore qe te vinte tek vagonat, u futa brenda dhe po prisja, zemra sa nuk po me dilte vendit kur ai yri nuk i thame asgje njeri tjetrit por u perqafuam dhe filluam te putheshim si te c’mendur ai me futi…kliko ne reklam per historin e plot-