Thursday , 22 February 2018

Haradinaj merr urime edhe nga bashkëshortja (Video)

Haradinaj merr urime edhe nga bashkëshortja (Video)

Kryeministri i ri i Kosovës Ramush haradinaj merr urimet e para.
Është gruaja e tij Anita Haradinaj e cila ka hyrë në sallën e Kuvendit duke e puthur bashkëshortin e saj tashmë kryeministër. Pas kësaj, ajo e ka shoqëruar Ramushin tutje jashtë sallës së Kuvendit, sigurisht për të filluar festën me lidershipin e partisë.
Shikojeni këtë moment në video:…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: