Sunday , 25 February 2018

Futbollistja e kombëtares shqiptare po i çmend të gjithë me bukurinë e saj (Video)

Të jesh futbolliste nuk shihet si një profesion shumë i mirë në Shqipëri, teksa paragjykimet janë të shumta.
Gjithsesi me kalimin e viteve gjërat kanë ndryshuar, teksa janë krijuar shumë klube futbollit, madje organizohet edhe një kampionat ashtu si edhe meshkujt.Njëra prej tyre përveç se di të luajë me topin në fushat e blerta, është dhe një femër shumë e bukur. Po flasim për futbollisten shkodrane Erida Bajrakurtaj, e cila fare mirë mund të zgjedhë dhe profesionin e modelingut.:Ja dhe video e plote kliko reklamen dhe shikoje: