Thursday , 22 February 2018

Foshnja therret 14 herë me thikë nga nëna, por nuk do ta besoni çka ndodh më pas


Një ngjarje shokuese ka ndodhur në Tajlandë, ku një foshnje, e therur 14 herë me thikë, është flakur nga autorja duke u groposur dhe pak orë më pas është gjetur dhe shpëtuar rastësisht nga një grua.
Kachit Krongyut, kishte lëshuar lopët në fermën e saj në Wangai të Tajlandës kur ka dëgjuar të qara…shtype reklamen per te shikuar videon dhe pas 5 sekondash hapet video e plote: