Sunday , 25 February 2018

Enca e provokon Milaim Zeken por ndodh ajo qe befasohen te gjithe (Video)

A ju kujtohet ai momenti kur Milaim Zeka Enca e provokon Milaim Zeken por ndodh ajo qe befasohen te gjithe !Gazetari Milaim Zeka njihet për fjalorin e tij mjaft kritik ndaj politikës, të cilin shpesh herë e shoqëron me ironi dhe sarkazëm.
Por shikoni videon e plote Duke klikuar në hapsiren më poshtë..…Klikoni ne reklamen me poshtë dhe shikoni videon ne fjalë :